Specialna Lekaren Špeciálne lieky online
Slovenské telefónne číslo:
Medzinárodné telefónne číslo:
Sexuálny Muž
NAJLEPŠIA CENA
Pilulky ED

Často kladené otázky

Ako fungujú liečivá na erektilnú dysfunkciu a aký majú na nás vplyv?

Závažnosť otázky erektilnej dysfunkcie trápi nejedného z nás. Často nevieme ako dané liečivá pracujú a čo od nich vlastne môžeme očakávať. Je to prirodzené, nakoľko nikto z neba učený nespadol. Princípom fungovania je zlepšenie prekrvenia pohlavného orgánu a tým docielenia stabilnej erekcie alebo ľudovo povedané stvrdnutia penisu, ktorá potom umožní mať jedincovi pohlavný styk. V zásade pri týchto liečivách platí, že nezvyšujú chuť do sexu, len zlepšujú prekrvenie, je teda dôležité aby bol prítomný vonkajší stimul, ktorý spôsobí vzrušenie.

Ako si vhodne zvoliť tie správne tabletky a množstvo na liečenie sexuálnych porúch?

Na túto otázku nie je možné odpovedať úplne presne, pretože je dôležitý hlavne faktor závažnosti poruchy jedinca. Ďalej sa treba zamerať na smer akým budeme danú poruchu liečiť. Existuje pár prístupov, ktoré nutne zvážte na úvod. Človek sa napríklad môže vybrať cestou zadováženia liečiva cez svojho doktora na lekársky predpis. Je to populárna forma ale nie každý sa s ňou stotožňuje. Tí, ktorí chcú mať produkt bez predpisu volia cestu nákupu cez našu online predajňu kde si môžu zvoliť z ďalších dvoch možnosti a tými sú výber syntetického alebo prírodného lieku. Potom už len stačí dodržať dávkovanie odporúčané výrobcom a môžete si užívať kvalitného styku aj bez návštevy lekára.

Môže si aj žena zakúpiť prípravky, ktoré podporia jej sexuálne nedostatky?

Problémy so sexualitou mávajú nie len muži a tým pádom aj ženy veľakrát hľadajú doplnky, ktorými by viac uspokojili svoju sexuálnu túžbu. Odpoveď na túto záhadu je preto jednoduchá. Áno, aj ženské pohlavie si môže opatriť produkt, ktorý ale musí byť priamo určený pre ne, nakoľko mužské produkty nie sú pre ženy účinné a mali by dbať aj na to, že nie je dobré ich užívať počas tehotenstva a dojčenia. Jedným z nich je určite obľúbená Lovegra, ktorú jednoznačne dostanete aj v našej web lekárni.

Je reálne vo všeobecnosti odhadnúť kedy sa dostavia účinky daných tabletiek na erektilnú dysfunkciu?

Veľmi dôležitým faktorom pri výbere vhodného liečiva, je aj rýchlosť nástupu účinkov, ktoré sa očakávajú od medikamentu. Každý výrobca uvádza čas dostavenia sa účinkov vo svojom príbalovom letáku a je zásadné vo všeobecnosti povedať, že táto hodnota sa môže líšiť. V zásade tie najlepšie ponúkajú dostavenie sa účinkov okolo 30 minút až hodiny.

Aký dlho trvá účinok medikamentov, ktoré liečia indisponovanie spojené so sexualitou?

Ďalším dôležitým faktorom je aj dĺžka trvania nástupu stvrdnutia, pretože mnohý z nás chcú aj dlhotrvajúce radovánky v posteli a snažia sa tomu prispôsobiť aj svoje liečenie. Nie je ale tajomstvom, že stoporený penis dokážete mať po užití liečiva aj niekoľko hodín, čiže to splní aj požiadavky tých najnáročnejších.

Dá sa od vašich produktov predpokladať dlhodobý účinok?

Áno. Toto je extrémna výhoda niektorých produktov a páni po nej zaručene siahajú. Je ale podstatné dodržiavať určitý postup. Ten sa môže odlišovať od rôzneho výrobcu, ale vo všeobecnosti sa to môže zhrnúť tak, že liečivo postačuje prijímať v pravidelných dávkach každý deň a v konečnom dôsledku je potom jedinec pripravený mať pohlavný akt kedykoľvek. Ostáva už len mať spomínaný externý stimul, ktorý účinne aktivuje stoporenie údu a tomu napomáha zlepšené prekrvovanie, ktoré má za následok medikament.

Fungujú skutočne tieto liečivá na dysfunkcie, alebo len potlačujú príznaky?

Vo všeobecnosti tieto doplnky neliečia ale len potláčajú príznaky. Na základe vyššie spomínaného potom už len závisí na Vás či pravidelným užívaním budú príznaky potlačené dlhodobo alebo sa potlačia len na daný časový úsek. Ak sa jedná o dlhodobé užívanie, prevláda názor, že pre náš organizmus sú vhodnejšie tie s prírodným zložením.

Predĺžim erekciu alebo zrýchlim jej nástup tým, že zvýšim dávkovanie?

Samovoľné zvyšovanie si dávok liečiv sa neodporúča ani pri bežne dostupných komerčných liekoch. Výnimkou nie sú ani lieky na sexuálne poruchy. Neodporúča sa v žiadnom prípade prekračovať dávky určené výrobcom.

Ponúkate aj výrobky na predĺženie penisov?

Nie, tieto produkty nie sú v našom portfóliu, keďže dĺžka pohlavného orgánu nie je chorobou alebo dysfunkciou. Prevažuje ale tvrdenie, že dĺžka nemusí byť pre ženu to prvoradé. Je preto možné, že netreba nič naprávať.

Čo dostanem ak si u Vás zakúpim tovar?

Pri nákupe u nás máte záruku spoľahlivosti a bezpečnosti. Doručíme Vám vždy taký produkt aký je v popise spolu s príbalovým letákom od výrobcu. Garantujeme Vám diskrétnosť a sme ochotní poradiť v prípade otázok ohľadom objednávok a doručenia.

Môžu spôsobiť medikamenty vedľajšie efekty? Aké najhoršie môžem absolvovať?

Ak si niekto myslel, že prípravok na erektilnú dysfunkciu nemajú vedľajšie účinky, žiaľ mýlil sa. Ak sa chceme vybrať cestou užívania týchto výrobkov musíme predpokladať aj možné sprievodné javy, ktoré sa tiež rôznia. Závisí to od stavby jedinca, jeho zdravotného stavu, typu medikamentu, množstva prijatej látky a iného. Medzi tie najzásadnejšie a najčastejšie patria bolesti hlavy, problémy s trávením, nevoľnosť a začervenanie v tvári. Netreba sa ale obávať, tieto javy sa ale vytrácajú s účinkom medikamentu.

Ako je najlepšie skladovať zakúpené liečivá a ako predísť ich znehodnoteniu po dlhšom čase uskladnenia?

Na túto otázku existuje jediná odpoveď a to taká, že každý výrobca si tento údaj uvádza vo svojom sprievodnom dokumente. Dá sa ale dedukovať, že tu platia podobné pravidlá ako pri iných liečivách a teda je asi najrozumnejšie ich uchovávať v suchu a bežnej izbovej teplote 22-25°C. Môžete si ich teda odložiť v nočnom stolíku, špajze atď. Nie je určite vhodné ich nechávať na priamom slnečnom svetle, prípadne v uzavretom priestore na ktoré dlhodobo dopadá slnečné žiarenie.

Prečo sa tvar generika odlišuje od originálnej tabletky?

Je to z jednoduchého dôvodu. Aj samotný tvar produktu podlieha autorským právam, a preto generické napodobeniny nemôžu tento tvar kopírovať. Samotný vzhľad tabliet ale nemá na ich účinky žiadny vplyv. Na prvom mieste je zloženie.

Prečo sú generické prípravky lacnejšie ako originálne?

Generické lieky sú často len kópiou originálneho lieku, čiže princíp ich účinnosti prípadne ich účinná látka už v minulosti bola objavená a nie je teda potrebné platiť si za ich vývoj a testovanie. Tieto liečivá sa potom líšia len v prídavných látkach ako sú cukry ktoré dodávajú produktom vhodnú chuť, alebo škroby a rôzne farbivá. Účinok je ale prakticky totožný s originálom.

Je skutočne nutné mať na zakúpenie týchto produktov recept?

Nie je nutnosťou mať na tieto medikamenty predpis. Stále sa ale nájdu priaznivci spôsobu vybavenia si liečiva prostredníctvom svojho doktora, pretože to považujú za bezpečnejší spôsob. Je ale častým javom, že muži sa za svoje dysfunkcie hanbia a idú preto radšej diskrétnou formou, ktorú ponúka aj náš eshop a dostanú tak produkt priamo do vlastných rúk, bez toho aby sa stretávali s neporozumením okolia.

Je vo Vašom eshope možná zľava?

Áno, zľavy sú u nás časté. Stačí ak si ich pravidelne posledujete a určite Vás časom zaujme aj niečo presne podľa vášho želania a finančných možností. Zľavy bývajú mnohokrát časovo a množstevne obmedzené, preto je odporúčané sa pri objavení akcie poponáhľať a nenechať si tak ujsť jedinečnú príležitosť.

Môžem u Vás nakupovať aj keď nemám 18 rokov?

Nie, táto možnosť u nás nazaj nie je akceptovateľná. Je to protizákonné.

Komu sa neodporúča užívať lieky tohto druhu?

Aplikácia sa nedoporučuje tehotným a dojčiacim ženám a tiež jedincom, ktorý majú iné vážne zdravotné problémy. Nevhodné je lieky kombinovať s alkoholom a nevypláca sa presiahnuť povolené dávkovanie.

Ako sa vo vašej predajni uplatňujú akciové ceny?

Nie je nutnosťou zháňať kadejaké vouchery alebo iné typy kupónov. Ak je akcia dostupná, je cena položky ihneď znížená a pri zakúpení tak zaplatíte sumu, ktorá už obsahuje diskutovanú propagáciu.

Ponúkate v oblasti sexuálnych dysfunkcií poradenstvo?

V tejto sfére zákazníkom neponúkame rady, v ostatných oblastiach sa ale na nás môžu hocikedy obrátiť pomocou kontaktného formulára alebo emailu, ktoré nájdete v kontaktných údajoch na našich stránkach.

Môj účet Môj účet

Pre zlepšenie vášho zážitku používame cookies. Pokračovaním v návšteve tejto stránky súhlasíte s naším použitím cookies.

Rozumiem