Specialna Lekaren Špeciálne lieky online
Slovenské telefónne číslo:
Medzinárodné telefónne číslo:
Sexuálny Muž
NAJLEPŠIA CENA
Pilulky ED

Doprava a doručenie

O kvalite online predajne svedčí aj prevedenie dopravy a celkovo celého procesu doručenia. Naša webová lekáreň sa predovšetkým snaží dbať na požiadavky a blaho svojich zákazníkov a splniť im tak ich najnáročnejšie požiadavky. Dlhoročné skúsenosti v oblasti erektilných disfunkcií a podobných ľudských nedostatkov nám ukázali, že sa často kladie dôraz na proces doručenia balíku bezpečne priamo k Vám domov, a je dôležité aký overený a skúsený dopravca sa na tom podieľa. Spolupracujeme len s kuriérskymi spoločnosťami, ktoré sú známe svojou dochvíľnosťou a citlivosťou dodania. Vďaka výberu lokálnych spoločností vo vašej oblasti sa tak znížia náklady a čas dodania na úplné minimum a dôkazom nám sú hlavne naši spokojní zákazníci. Diskrétnosť dodania je u nás tiež veľmi dôležité kritérium, ktoré určite nepodceňujeme a vďaka tomu sa nikdy nestane, že budete napríklad strápnený pred susedmi alebo členmi rodiny.

Vaša zásielka sa po obdržaní objednávky spracuje a odošle z pravidla od 24 do 72 hodín, závisí to od dostupnosti na sklade a tiež dňa a času kedy bola objednávka vytvorená. Následne potom záleží na dopravcovi, kedy bude balík doručený priamo do Vašich rúk alebo uložený na pošte. Je tiež dôležité podotknúť, že balíček Vám bude doručený kamkoľvek na území SR.

Pri každej dôležitej zmene statusu objednávky, ako je napríklad jej zabalenie a predanie kuriérovi, alebo v prípade doobjednania od dodávateľa, bude zákazník upozornený emailom a bude tak mať prehľad o tom v akej fáze sa práve objednávka nachádza.

Sledovanie aktuálneho stavu objednávky v čase keď už bude zásielka v rukách lokálneho kuriéra je jedným z nami ponúkaných služieb, ktoré ocenia všetci, ktorí už nedočkavo čakajú na svoj vysnívaný balíček. Zákazník obdrží v potvrdzujúcom emaili číslo jeho zásielky (tzv. tracking number). Toto číslo bude môcť použiť po vybavení a predaní tovaru prepravcovi a dozvie sa vďaka nemu kde sa aktuálne nachádza jeho zásielka a kedy je približne očakávané jej dodanie.

Cena dopravy je tiež dôležitý aspekt, ktorý môže zavážiť pri výbere online predajne. Závisí od toho aký spôsob si vyberiete. Váš lokálny dopravca sa pritom snaží vyjsť v ústrety svojich zákazníkov a ponúknuť im tak priaznivé ceny. Existuje aj výber obyčajného a expresného doručenia, a naša predajňa vie zabezpečiť dopravu zdarma svojim zákazníkom ak ich objednávka presiahne 200 Eur.

Na otázku kedy dostanete svoj tovar, alebo ako dlho k Vám zásielka bude putovať, dostanete odpoveď v tomto odseku. Spravidla celý proces trvá 7 až 21 dní, pričom to závisí od výberu dopravcu a lokality v ktorej bývate. Pre nedočkavcov ponúkame možnosť expresnej zásielky, ktorá trvá 5 až 7 dní. Ak dané časy doručenia trvajú viac ako je vyššie uvedené, treba kontaktovať zvoleného prepravcu a prediskutovať s ním v čom je problém. Naša spoločnosť nezodpovedá za chyby vzniknuté v čase keď je zásielka v rukách kuriéra.

Občas sa ale stane, že produkt v balení je poškodený alebo inak znehodnotený. Tomuto sa samozrejme snažíme predísť šetrným zabalením tovaru do krabíc s patričným vystlaním proti poškodeniu nárazom alebo odolnosťou voči vonkajším vplyvom ako je voda a chlad. Nič ale nie je dokonalé a aj tak sa môžu vyskytnúť chybné kusy. V tomto prípade nás kontaktujte prostredníctvom emailu s priloženou fotkou poškodeného tovaru a naša predajňa Vám v prípade uznania reklamácie pošle zadarmo daný produkt ešte raz.

V prípade ak zákazník dostane colné oznámenie o platení dodatočných nákladov, je dobré požiadať o zrušenie zásielky a odoslanie naspäť k dodávateľovi, čiže k nám. Potom stačí kontaktovať naše zákaznícke centrum a opätovne požiadať o zaslanie vybratých vecí bez dodatočných poplatkov. Aj v tomto ohľade Vám potom radi poradíme.

Ak aj napriek všetkým informáciám, ktoré sú uvedené v našich sekciách o objednávkach, doručení a doprave, budete mať na nás otázky, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom nášho emailu alebo kontaktného formuláru. Radi Vám poradíme so všetkým čo Vás v danej problematike môže trápiť.

Môj účet Môj účet

Pre zlepšenie vášho zážitku používame cookies. Pokračovaním v návšteve tejto stránky súhlasíte s naším použitím cookies.

Rozumiem