Specialna Lekaren Špeciálne lieky online
Slovenské telefónne číslo:
Medzinárodné telefónne číslo:
Sexuálny Muž
NAJLEPŠIA CENA
Pilulky ED

Kúpiť tablety Kamagra Gold 100mg online

4.2

Ako funguje Kamagra Gold 100mg pre náročných

Kamagra je výsledkom dlhoročnej štúdie indickej firmy Ajantha Farma, ktorá okolo roku 2010 uviedla na trh tento produkt. Jedná sa o generickú Viagru a dá sa zaradiť aj medzi jej lacnejšie verzie. Jej účinky sú preto podobné. Kamagra Gold je najkvalitnejší typ z tohto druhu a je určený pre náročnejších, respektíve pre užívateľov so závažnejšími poruchami erektilnej dysfunkcie. Účinnou látkou v tomto liečive je tzv. Sildenafil. Má za úlohu rozširovať cievy v tele a zlepšovať tak prekrvovanie. V prípade rôznych sexuálnych chorôb je toto základná úloha podobných liečiv.

Kamagra Gold 100mg100mg
Produkt Dávkovanie Množstvo + Bonus Cena
Kamagra Gold 100mg 10 tabletky
39.04
Kúpiť
Kamagra Gold 100mg 20 tabletky
52.68
Kúpiť
Kamagra Gold 100mg 30 + 2 tabletky
67.08
Kúpiť
Kamagra Gold 100mg 40 + 2 tabletky
79.47
Kúpiť
Kamagra Gold 100mg 50 + 4 tabletky
90.43
Kúpiť
Kamagra Gold 100mg 60 + 4 tabletky
100.26
Kúpiť
Kamagra Gold 100mg 70 + 6 tabletky
110.81
Kúpiť
Kamagra Gold 100mg 80 + 6 tabletky
119.81
Kúpiť
Kamagra Gold 100mg 90 + 8 tabletky
126.62
Kúpiť
Kamagra Gold 100mg 120 + 8 tabletky
154.35
Kúpiť
Kamagra Gold 100mg 180 + 10 tabletky
171.89
Kúpiť

Spôsob užívania Kamagra Gold 100 mg v tabletách

Vzhľadom na to, že rozoberáme najsilnejšieho člena rodiny značky Kamagra, je dôležité pre začiatok užiť najprv polovicu 100 mg tablety asi pol až hodinu pred pohlavným stykom. Podľa toho ako bude liek účinkovať a akou intenzitou, potom môžete dávku zvýšiť alebo pokračovať v predošlom spôsobe. Neodporúča sa užívať viac tabliet denne. Doplnok tiež nie je vhodný pre ženy a ľudí, ktorý prekonali infarkt alebo majú problémy s vysokým alebo nízkym krvným tlakom. Problém môže nastať aj u mužov so zníženou zrážanlivosťou krvi. Pre pánov s akútnymi problémami s obličkami sa odporúča začať s 25 mg na deň. Poraďte sa preto radšej so svojim lekárom.

Účinky, recenzie a skúsenosti

Pre optimálny účinok je potrebná vonkajšia stimulácia a dráždenie napríklad od partnera, pretože liek nepôsobí ako afrodiziakum a teda nie je primárne zameraný na to aby zvyšoval libido a chuť na sex. Aktívna zložka Sildenafil má za následok lepšie prekrvenie ciev v pohlavnom orgáne a tým spôsobuje stoporenie penisu (erekciu).

Bezpečnosť doplnku a popis nežiaducich efektov

Otázka bezpečnosti je samozrejme prvoradá a ak užívateľ dodrží varovania od výrobcu, ktoré sú obsiahnuté v príbalovom letáku, môže sa maximálne stretnúť s vedľajšími účinkami, ktoré sa líšia od veku, váhy a závažnosti a stupňa obtiaží užívateľa. Často opakujúce sa nežiaduce efekty, ktoré stoja za zmienku sú určite bolesť hlavy a začervenanie v tvári. Medzi tie menej časté patria taktiež závrate, postihuje trávenie a metabolizmus alebo zrak.

Dostupnosť riešenia z internetových zdrojov aj bez predpisu

Je známe, že toto generikum je dostupné na Slovenských predajniach aj bez predpisu. Muži preto nemusia spraviť nič ťažké, čo by im zabránilo v nakupovaní daného typu produktu. Jediným je asi dosiahnutie 18tky. Berúc do úvahy, že naša predajňa ponúka aj toto liečivo a dokonca vo veľmi atraktívnej cene, môže si ho dovoliť skutočne každý. Nezriedka usporadúvame rôzne akcie, ktoré Vám umožnia ušetriť peniaze, stačí si na tie najlepšie počkať.

Doručenie Kamagra Gold 100mg priamo k Vám domov prostredníctvom nášho online obchodu

Ako je už v dnešnej dobe pravidlom, internetové online predajne ponúkajú aj dopravu k Vám pred dvere. Náš obchod nie je výnimkou a na základe záujmu a objednávky doručíme balíček k Vašim nohám. Dbáme aj na prejavenie dostatočnej diskrétnosti, preto zo zásielky nie je možné vyčítať obsah. Tento prístup ocenia mnohí páni, ktorí sa za svoju poruchu hanbia pred širším okolím. Atraktívna cena, diskrétne dopravenie s rýchlou dodávkou do Vášho domova, robia z nášho špecializovaného centra ideálny zdroj pre nákup intímnych doplnkov. Zlepšite si Váš sexuálny život čo najefektívnejšie a zvoľte tak nákupný portál, ktorý svojej práci naozaj rozumie.

Môj účet Môj účet

Pre zlepšenie vášho zážitku používame cookies. Pokračovaním v návšteve tejto stránky súhlasíte s naším použitím cookies.

Rozumiem