Specialna Lekaren Špeciálne lieky online
Slovenské telefónne číslo:
Medzinárodné telefónne číslo:
Sexuálny Muž
NAJLEPŠIA CENA
Pilulky ED

Levitra 20 mg bez predpisu v lekárni online

4.2

Účinky Levitry na zdravie a potenciu a jej výhody

Hlavným dôvodom užívania je riešenie poruchy erekcie alebo erektilnej dysfunkcie. Problém rieši zvyčajnou cestou a to zväčšovaním priechodnosti ciev a prietoku krvi tak ako jej konkurencia. Účinná látka sa však líši a v tomto prípade je ňou Vardenafil.

Levitra Originálne 20mg20mg
Produkt Dávkovanie Množstvo + Bonus Cena
Levitra Originálne 20mg 4 tabletky
31.61
Kúpiť
Levitra Originálne 20mg 12 + 2 tabletky
58.93
Kúpiť
Levitra Originálne 20mg 24 + 3 tabletky
91.70
Kúpiť
Levitra Originálne 20mg 48 + 5 tabletky
158.48
Kúpiť
Levitra Originálne 20mg 96 + 5 tabletky
279.69
Kúpiť
Levitra Originálne 20mg 120 + 5 tabletky
347.87
Kúpiť

Neprekonateľnou výhodou je najmä menší počet vedľajších účinkov v porovnaní s podobnými preparátmi, a aj čas účinnosti sa skracuje. Tiež by Vás mohla zaujať i jej polovičná cena a vyššia účinnosť oproti Viagre pričom Levitra účinkuje rovnakým spôsobom. Nie je prekvapením, že tak ako jej konkurenti, tak aj ona je určená na záchranu pri prekonávaní nástrah potencie práve mužom. Avšak jedným z problémov je, že účinok liečiva je len okamžitý a jej pravidelné užívanie pohlavnú indisponovanosť nevyrieši tak, ako ani žiaden z predstaviteľov jej konkurencie. Možno Vás upokojí aspoň fakt, že je v priemere lacnejšia. Výrobca odporúča užiť tabletky 25 až 60 minút pred pohlavným stykom, nakoľko efekt môže trvať okolo 4-5 hodín. Za zmienku tiež stojí výsledok výskumu, že sa môže užívať aj spolu s alkoholom, čo je nepopierateľne jej nenahraditeľná výhoda a robí ju výnimočnou.

Originálne pastilky Levitra 10 vs. 20 mg

Tieto tablety sú typicky oranžové s charakteristickým krížikom od výrobcu firmy Bayer. Množstvo účinnej zložky sa nachádza na rubovej strane. Z pravidla by ste mali začínať nižšou dávkou, čo je desať miligramov a denne neprekročiť dvojnásobnú dávku. Tým, že zachováte pri dávkovaní opatrnosť prispejete k svojmu zdraviu. Odporučenia v príbalovom letáku Vám povedia ešte viac o tom ako brať liečivo bezpečne, čo ocení aj Vaša partnerka, ktorú prekvapíte už iba príjemne. U nás na Slovensku sú dostupné práve v desať a dvadsať miligramových verziách.

Dostupnosť Levitry bez predpisu aj v Slovenskej Republike

V súčasnosti je už na internete dostupná bez lekárskeho receptu. Produkt rovnakej kvality máte príležitosť zakúpiť si v bežných lekárňach a na stránkach. Pri zaobstarávaní na webe máte navyše možnosť ušetriť peniaze a drahocenné chvíle. Odporúčame nakupovať iba od zodpovedných a overených obchodníkov s recenziami ako napríklad v našom e-shope. Nie je pravdou, že falzifikátov je v elektronických obchodoch veľa a nedá sa tak predísť omylu. Dôležité je stránku si overiť prostredníctvom odporučení od výrobcov preparátu.

Cenová výhodnosť nákupu v našej online lekárni

Nižšie ceny pri nákupoch cez net sú dnes samozrejmosťou. Vyplývajú z eliminácie nepotrebných výdajov vo forme prevádzkových nákladov pri prevádzke tradičnej lekárne alebo obchodu. Prevádzka špičkovej internetovej predajne si vyžaduje len niekoľko dobre školených poradcov a prevádzkovateľov stránky. Sumy za lieky na nete sú preto dlhodobo nízke, to platí aj v našom online obchode. Poplatky za prvotriedne doručovateľské služby sú iba malým odškodným za to, že tovar príde priamo k dverám Vašej spálne. Neváhajte preto a preštudujte si našu obľúbenú ponuku. Nájdete tam kopec zaujímavých preparátov a doplnkov výživy.

Doručenie domov rýchlo a spoľahlivo aj na Slovensku

Tak ako býva už trendom aj v zahraničí, rýchlosť doručenia kuriérom sa zefektívňuje a kráti. To čo ste si objednali dnes, môžete mať doma už zajtra, alebo bežne do niekoľkých pracovných dní. Zatiaľ čo čakáte na svojho pomocníka pri sexe, sa budete venovať svojim ostatným prioritám.

Skúsenosti spotrebiteľov s nákupom Levitry pomocou internetu

Jej predaj v našom e-shope je bezpečný, priamočiary a spoľahlivý. To sa odráža aj v recenziách a skúsenostiach užívateľov, ktoré sú zväčša pozitívne. Užívatelia sa hlásia k menšiemu výskytu nežiaducich príznakov, čo priaznivo vplýva na predaje a schvaľovanie výrobku v stále viac krajinách Európy. Aj na území SR sa teší dobrému povedomiu a popularite a úspešne prispieva k sexuálnej vitalite jeho obyvateľov. Nečakajte preto a objednajte si výrobky cez náš objednávací portál. Skutočne to neoľutujete.

Môj účet Môj účet

Pre zlepšenie vášho zážitku používame cookies. Pokračovaním v návšteve tejto stránky súhlasíte s naším použitím cookies.

Rozumiem