Specialna Lekaren Špeciálne lieky online
Slovenské telefónne číslo:
Medzinárodné telefónne číslo:
Sexuálny Muž
NAJLEPŠIA CENA
Pilulky ED

O nás

V našej online lekárni sa špecializujeme len na jeden typ produktov, čo pre Vás znamená výhodu našej výhradnej odbornosti. Zameriavame sa práve na produkty zamerané na zlepšenie intímneho života a liečbu erektilnej dysfunkcie nielen u pánov ale aj u dám. Sme odborníkmi na svoju oblasť, dodržujeme všetky lekárenské normy a nariadenia a sme nesmierne hrdí na to, že sa naše pôsobenie rozšírilo aj na Slovenský trh!

Sme internetovou lekárňou, ktorá je tu pre Vás 24 hodín denne, sedem dní v týždni po celý rok. Ponúkame Vám najlepšie a najkvalitnejšie produkty na poruchy erekcie zo Slovenského aj svetového trhu. Sme tu preto, aby sme výrazne pomohli zlepšiť Vaše zdravie a zvýšiť celkovú kvalitu Vášho života. Naším hlavným cieľom je dostupnosť našich produktov pre všetkých, kdekoľvek a kedykoľvek. Dnes už nemusíte dochádzať za svojím lekárnikom, nepocítite ani diskrimináciu pri preberaní vašej zásielky v odľahlom kúte Slovenska, aj tu obdržíte svoj tovar rýchlo a bezproblémovo.

Tovar doručíme priamo k Vám domov alebo kdekoľvek na Slovensku práve ste. Využívame len tie najkvalitnejšie miestne doručovateľské služby dostupné na Slovenskom trhu, ktoré sa vyznačujú výnimočnosťou svojich doručovateľských služieb a diskrétnosťou. Diskrétnosť pri doručovaní našich produktov je kvôli ich charakteru našou prioritou číslo jeden. Vami zakúpený tovar bude doručený vždy rýchlo, kompetentne a bez obáv o stratu Vášho súkromia.

Naša online lekáreň je výnimočná svojou zárukou trvalej cenovej dostupnosti a tým aj stabilne najnižších cien na trhu. Pri vytváraní našich cien vždy prihliadame na našu konkurenciu a naše ceny pravidelne kontrolujeme. Neustále hľadáme nové spôsoby ako znižovať naše náklady a efektívnosť predaja, aby sme ceny mohli udržiavať trvalo nízke aj pri náraste inflácie, cien surovín či nárokov na výrobu. Naše verejné internetové portfólio a transparentnosť našich cien Vám umožňuje si naše ceny kedykoľvek porovnať s našou konkurenciou. Zaplatiť môžete elektronicky pohodlne pomocou Vašej karty Visa, Mastercard alebo American Express.

Nesmierne dôležitá je aj kvalita výrobkov, ktoré ponúkame v našom portfóliu, a preto si starostlivo vyberáme iba tých najzodpovednejších výrobcov a dodávateľov z krajín celého sveta. Naši výrobcovia sú certifikovaní vo svete aj tu doma a sú nositeľmi prestížnych ocenení vo svojom odbore. Medzi našich výrobcov patria i spoločnosti ako Pfizer i Bayer, ktoré patria medzi svetovú špičku v oblasti farmácie a najmä výroby prípravkov určených na liečbu sexuálnych dysfunkcii. Ponúkame rovnako originálne tak aj certifikované generické verzie liečiv, ktoré ponúkajú kompromis ceny a kvality aby boli cenovo dostupné každému.

Aby sme Vás spoľahlivo informovali o nových produktoch, cenách tovaru a zlepšeniach, ponúkame Vám možnosť dostávať informácie o novinkách tzv. newsletter priamo do vašej emailovej schránky. Tu informujeme i o našich akciách a zľavách pre našich verných zákazníkov. K odberu newslettteru sa môžete jednoducho registrovať na našich stránkach. Následne budete prioritne dostávať emailom informácie priamo od nás maximálne raz do mesiaca a dozviete sa o našich akciách ako prvý. Navyše z Vašimi osobnými údajmi nakladáme zodpovedne a v zhode z nariadeniami EÚ o ochrane údajov a spotrebiteľa.

Veľmi nás zaujímajú taktiež názory a vyjadrenia našich zákazníkov a ich spokojnosť. V databáze našej spoločnosti si vedieme záznamy recenzii a otázok svojich klientov. Na ich základe zlepšujeme naše služby a ponuku, regulujeme ceny výrobkov, optimalizujeme skladové zásoby ale aj zlepšujeme spôsoby distribúcie. Svoje komentáre nám môžete zasielať pomocou online formulára alebo emailom. Online formulár slúži aj ako poradňa, kde Vás naši špecialisti nasmerujú pri kúpe toho najvhodnejšieho tovaru z nášho sortimentu.

Súčasťou našich služieb je aj online poradňa. Náš tím pravidelne školíme aby bol kompetentný zodpovedať akúkoľvek Vašu otázku ohľadom všetkých produktov v našej ponuke. Je zložený z tých najlepších lekárnikov zameraných na efektívne poradenstvo v citlivej intímnej oblasti. Aj naša zákaznícka podpora je Vám k dispozícii 24 hodín denne, vždy a všade. Neváhajte využiť možnosť konzultácie tovaru pred jeho zakúpením!

Môj účet Môj účet

Pre zlepšenie vášho zážitku používame cookies. Pokračovaním v návšteve tejto stránky súhlasíte s naším použitím cookies.

Rozumiem